BİZ KİMİZ
NE YAPIYORUZ?

Güzyapım ekibi olarak kısa sürede görsel çözüm ortağınız olmayı başardık. TV programları, tanıtım filmleri, görsel faaliyet raporları ve haber takibi, (şirket haberleri, vb.)  gibi prodüksiyon çalışmaları Güzyapım’ın ana başlıklarını oluşturuyor. Akademik bilgiyi uygulamada işler hale getirecek Eğitim Çalışmaları, Panel, Konferans, vb. organizasyonlara verdiğimiz görüntü desteği ile çalışma yaşamına yeni bir soluk getirdik.

HEDEFİMİZ

Hedefimizi kamu kurumları, geniş bir yelpazede dağılım gösteren sektörler, iletişim organları, yerel yönetim, sivil toplum kuruluşları arasında duran güçlü bir köprü olmak şeklinde tanımladık. Görüntü ile anlatım konusunda kendi tarzımızı oluşturarak çalıştığımız kurumlara artı değer kattık.VİZYONUMUZ

Fayda yaratmayı tüm faaliyet alanlarında model olarak benimsedik. Prodüksiyon, eğitim, araştırma, danışmanlık ve organizasyon çalışmaları için hızlı, fikir odaklı, gelişime açık, doğru kaynaklar ve gerekli teknolojileri kullanarak, insan kaynakları konusunda seçicilikten vazgeçmeden, etik kurallardan ve kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz.